Kompletan tekst obavijesti za poljoprivredne proizvođače možete pročitati OVDJE.

Javni oglas za imenovanje člana Općinskog izbornog povjerenstva Travnik

Općina Travnik, kao partnerska jedinica lokalne samouprave koja učestvuje u projektu Regionalni program lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu (ReLOaD), objavljuje rezultate javnog poziva za organizacije civilnog društva(OCD)/nevladine organizacije(NVO) koje su predale prijedloge projekata na javni poziv.

Međunarodna finansijska korporacija, članica Grupacije Svjetske banke, je napravila kratki promotivni film u svrhu prezentacije ostvarenih ciljeva i rezultata projekta LIFE.

Konačna lista korisnika općinske pomoći za osobe sa socijalnim statusom za 2019. godinu - 3.3 out of 5 based on 3 votes

Objavljena konačna lista korisnika općinske pomoći za osobe sa socijalnim statusom za 2019. godinu koju možete pogledati OVDJE.

Kompletan tekst javnog oglasa za izbor i imenovanje predsjednika i članova Upravnih i Nadzornog odbora čiji je osnivač Općina Travnik možete pročitati OVDJE.

Roditelji 20 ( dvadaeset) učenika osnovnih i srednjih škola sa područja općine Travnik danas su u zgradi Općine potpisali Ugovore o stipendiranju.

Obavještavamo javnost u Federaciji BiH  da će se od 17.09. do 08.10. 2019. godine, u trajanju od 22 dana u okviru projekta „Podrška statističkom sistemu Bosne i Hercegovine za pripremu glavnog okvira za uzorak“ na teritoriji Federacije BiH provesti anketiranje domaćinstava za potrebe ažuriranja statističkog okvira uzorka.