1 1 1 1 1
Općinsko vijeće Travnik zakazalo 21. redovnu sjednicu Općinskog vijeća koja će se održati 13.05. 2010. godine (ČETVRTAK), u 10,00 sati, u velikoj sali Općine Travnik. Za sjednicu je utvrđen sljedeći; Dnevni red 1.Informacija o sigurnosnoj situaciji na području Općine Travnik 2.Izvještaji o radu JU za 2009. godinu i Plan i program rada za 2010. godinu; a)JU Dom zdravlja Travnik b)JU Apoteka / Ljekarna Travnik c)JU Centar za kulturu Travnik d)JU Hrvatski kulturni centar Travnik – Nova Bila e)JU Bibliteka Travnik f)JU Centar za socijalni rad Travnik g)JU Obdanište Travnik h)JU Muzej Travnik 3.Prijedlog Odluke o osnivanju i načinu rada skloništa za životinje i higijenskog servisa na području općine Travnik 4.Prijedlog Odluke o komunalnoj naknadi 5.Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o načinu apliciranja i odabira projekata kapitalnih investicija 6.Rješenje o utvrđivanju prava vlasništva po zahtjevu Lučić – Jozak Ivane