1 1 1 1 1
Općinsko vijeće Travnik zakazalo 22. redovnu sjednicu koja će se održati 25.05. 2010. godine (UTORAK), u 10,00 sati, u velikoj sali Općine Travnik. Za sjednicu je utvrđen sljedeći; Dnevni red 1Donošenje Odluka o predhodnim saglasnostima za dodjelu koncesija; a)Korištenje javne vode „Selo“ u Gučoj Gori – podnosioc zahtjeva UTD „Best“ d.o.o. Travnik b)Iskorištavanje kamena krečnjaka na lokalitetu Radonjići – podnosioc zahtjeva „Građevinar“ d.o.o. Novi Travnik c)Iskorištavanje vodnih snaga rijeke „Jasenice“ općina Travnik – podnosioc zahtjeva „TELING“ d.o.o. Travnik d)Iskorištavanje vodnih snaga gornjeg toka rijeke „Ugar“ – podnosioc zahtjeva „FDS“ d.d. Sarajevo i „VNT“ d.o.o. Novi Travnik e)Izgradnja SKI lifta – uspinjače i uređenje skijaških staza na Vlašiću lokalitet „Markovac – Pavao“ podnosioc zahtjeva OZON d.o.o. Travnik f)Kaptiranje 8,oo l/s „Ugrića“ – podnosioc zahtjeva SRC „Vlašić“ d.d. Travnik g)Iskorištavanje vodnih snaga toka rijeke „Ugar“ – podnosioc zahtjeva „KORI – MM – BLAŽEVIĆ“ d.d. Gornji Koričani h)Iskorištavanje vodnih snaga rijeke „Jasenice“ općina Travnik – podnosioc zahtjeva „ESKIMO-S 2“ d.o.o. Travnik