1 1 1 1 1 Rating 2.00 (1 Vote)
Komunalni redari počeli sa radom - 2.0 out of 5 based on 1 vote

Obavještavamo građane da  su, u okviru Službe za zajedničke i komunalne poslove, sa radom otpočeli komunalni  redari,  čija je svrha unapređenje komunalne oblasti u našoj općini i to pojačanom kontrolom  poštivanja propisa koji se odnose na: uređenje naselja, održavanje čistoće javnih površina, korištenje javnih površina, sakupljanje i odvoz komunalnog otpada, održavanje javne rasvjete, uklanjanje snijega i leda sa javnih površina i kontrolu drugih propisa iz komunalne oblasti.

Kako se radi o značajnom mehanizmu za sve građane Travnika,  ovom prilikom vas  podsjećamo  su, u vršenju postupka  kontrole,  redari obavezni pokazati na uvid službenu legitimaciju subjektu kontrole a da je svaki subjekt kontrole dužan omogućiti  nesmetano  vršenje poslova komunalnim redarima  te  obezbijediti  nesmetano vršenje kontrole.

Obzirom da je uspostava mehanizma komunalnih redara bio i prijedlog velikog broja građana , nadamo se da će isti dobiti punu podršku u obavljanju svojih poslova .

Svoje prijedloge, sugestije i primjedbe  možete dostavljati na sljedeće e-mail adrese:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.