1 1 1 1 1
Ujedinjene nacije u Bosni i Hercegovini objavile su Javni poziv za dostavljanje projektnih prijedloga u okviru zajedničkog projekta Ujedinjenih nacija ''Dijalog za budućnost U: Promovisanje društvene kohezije i raznolikosti u Bosni i Hercegovini'' Poziv je otvoren javnim institucijama (ustanovama, organizacijama), organizacijama civilnog društva (OCD), neformalnim grupama i pojedincima. Zajednički projekt “Dijalog za budućnost” je zajednička inicijativa Predsjedništva Bosne i Hercegovine i Ujedinjenih nacija. Agencije Ujedinjenih nacija, UNICEF, UNESCO i UNDP u suradnji sa Predsjedništvom BiH zajednički implementiraju projekt koji ima za cilj dugoročnu izgradnju mira i poboljšanje društvene kohezije u Bosni i Hercegovini . Detalje Javnog poziva zainteresovani mogu preuzeti na linku ispod teksta. http://ba.one.un.org/content/unct/bosnia_and_herzegovina/bs/home/presscenter/javni-poziv-za-dostavljanje-projektnih-prijedloga--dff-.html