1 1 1 1 1 Ocjena 2.00 (1 glas)
Javni poziv nevladinim organizacijama za dostavu projekata - 2.0 od 5 na osnovu 1 glas
Na osnovu člana 92. Statuta Općine Travnik (Prećišćeni tekst “Službene novine Općine Travnik”, broj 11/05) i člana 2. Odluke o usvajanju LOD metodologije u Općini Travnik (“Službene novine Općine Travnik”, broj: 4/2013), načelnik Općine Travnik, r a s p i s a o JAVNI POZIV ORGANIZACIJAMA CIVILNOG DRUŠTVA / NEVLADINIM ORGANIZACIJAMA ZA PREDAJU PRIJEDLOGA PROJEKATA KOJI ĆE SE FINANSIRATI/SUFINANSIRATI SA BUDŽETSKE STAVKE „PROJEKTI NEVLADINIH ORGANIZACIJA“ IZ BUDŽETA OPĆINE TRAVNIK ZA 2018.godinu Ovim Javnim pozivom Općina Travnik poziva sve organizacije civilnog društva (OCD)/nevladine organizacije (NVO) da dostave prijedloge projekata koji su u skladu sa razvojnim ciljevima općine Travnik iz sljedećih prioritetnih oblasti: 1.Socijalna sigurnost i zdravstvena zaštita 2.Kultura 3.Sport 4.Izgradnja i razvoj lokalne zajednice 5.Ekologija. Iznosi sredstava za odobrene projekte iznosit će od 3.000,00 KM – 6.000,00 KM. Općina zadržava pravo da ne dodijeli sva raspoloživa finansijska sredstva u slučaju da projektni prijedlozi ne zadovoljavaju zadate kriterije. Dužina trajanja svakog projekta može biti do 12 mjeseci. Izabrani projekti moraju bit realizvani u periodu od 01.01.2018.godine do 31.12.2018. godine. Na linkovim ispod teksta može se preuzeti kompletan tekst Javnog poziva i prateći obrasci..