1 1 1 1 1

Općina Travnik u saradnji sa partnerima LIR CD i ASB objavljuje Javni poziv u sklopu projekta "Udruživanje snaga za radna mjesta i stabilnost" koji ima za cilj samozapošljavanje nezaposlenih osoba kroz grantove za osnivanje biznisa do 3450,00 EUR po korisniku, podršku razvoju postojećih obrta za proširenje poslovanja u iznosu do 3450 EUR po korisniku, prekvalifikaciju u sektorima informacionih tehnologija, metalske industrije i turizma, kao i poticaje lokalnim kompanijama u iznosu do 2700 EUR za vršenje obuke nezaposlenih osoba i zapošljavanje. Ukupni iznos sredstava koja će biti utrošena u ovom projektu iznosi 293.000,00 KM.

Više informacija o Javnom pozivu možete pronaći na linku ispod: 

https://lircd.org/podrska/travik-otvoren-javni-poziv-za-zaposljavanje-i-samozaposljavanje/

Rok prijave na javni poziv je 11.03.2024. godine. 

 

Aplikacioni obrazac

Travnik kompanije javni poziv

Travnik samozapošljavanje javni poziv

Travnik VET zapošljavanje javni poziv