1 1 1 1 1
Travnički maturanti učestvovali u obaranju Guinnessovog rekorda plešući quadrille
maturanti1
maturanti2
maturanti3
maturanti4
maturanti5
Previous Next Play Pause
maturanti1 maturanti2 maturanti3 maturanti4 maturanti5
Danas 21.maja travnički maturanti su u centru grada na Maturalnoj paradi sa vršnjacima iz Tuzle, Sarajeva, Mostara i Brčkog učetvovali u obaranju Guinnessovog rekorda od prošle godine sa plešući uz Straussovu "Fledermauss-Quadrille quadrille. Maturanti iz ovih bosaskohercegovačkih gradova su točno u 12 sati, zajedno s maturantima iz šezdesetak gradova jugoistočne Europe započeli svoj zajednički ples. Inače “Maturantska parada 2010″ za ulazak u Guinnessovu knjigu rekorda projekt je koji je pokrenut od strane plesnog kluba “Urška” iz Slovenije još 2001. godine. Radost travničkih maturanata podržao je i veliki broj građana Travnika u čije ime im načelnik Općine Travnik,Tahir Lendo , šalje čestitke i upućuje iskrene želje da nastave svoje školovanje i da svojom mladošću, energijom i uspjehom pomognu da skupa gradimo bolju budućnost u našem gradu.